17
2020
2021-01-19

Z sukcesami w konkursie „NASTRÓJ SIĘ NA ŚWIĘTA”


W okresie świateczno-noworocznym Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ruchnie (pow. wegrowski) zorganizowała konkursu piosenki świątecznej on-line „NASTRÓJ SIĘ NA ŚWIĘTA”.

W dniu 17.01.2021 r. ogłoszono wyniki. Wśród laureatów nie zabrakło wykonawców z powiatu sokołowskiego. W kategorii przedszkolnej solo MARIA KOŻUCHOWSKA z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sokołowie Podlaskim zajęła I miejsce, NATALIA PIEKARSKA z Gminnego Przedszkola w Sabniach filia w Zembrowie miejsce II, GABRIELA ROWIŃSKA z Miejskiego Przedszkola nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim - miejsce III. W kategorii szkół podstawowych (klasy I – IV) MAJA JADCZUK ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Pawła Kamińskiego w Sokołowie Podlaskim wyśpiewała II miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród oganizatorzy zaplanowali na 11 lutego 2021 r. Miejmy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w kraju na to pozwoli. Uczestników oceniało Jury w składzie: Małgorzata Borowska - nauczyciel muzyki w SP w Ruchnie, Katarzyna Chlebny – Kierownik Referatu Oświaty w Urzędzie Gminy Liw, Aneta Mroczek - wokalistka, wykładowca w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie, Piotr Szczepanik - pianista, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, dyrygent Orkiestry Dętej OSP w Liwie, Marcin Wojsz – organista parafii pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie Miedzeszynie.


J.O.


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe