17
2020
2021-06-08

"Skaldowie na Jazzowo"


to tytuł koncertu, który już niebawem odbędzie się w Sokołowie Podlaskim. Możemy zastanawiać się, jak brzmią piosenki SKALDÓW w aranżacjach jazzowych? Okazuje się, że rewelacyjnie, dlatego koncertu tego nie można przegapić!

Dla miłośników „Skaldów” i jazzu 16 czerwca o godzinie 18.00 w Sokołowskim Ośrodku Kultury zagra trio Wojciecha Gogolewskiego w składzie: Wojciech Gogolewski – fortepian, Adam Lewandowski – perkusja, cajon, Paweł Pańta – kontrabas, gitara basowa. W ich wykonaniu sokołowska widownia usłyszy w jazzowych aranżacjach m. in. “Kulig”, „Cała jesteś w skowronkach”, „Medytacje wiejskiego listonosza”, czy „Prześliczna wiolonczelistka”.

Koncert zapowiada się rewelacyjnie, piosenki Skaldów, to przecież utwory śpiewane przez Polaków już od kilku dobrych pokoleń. Nie starzeją się, wręcz przeciwnie, są wciąż aktualne, opisują naszą rzeczywistość, są pełne emocji i pięknych melodii, a opracowane na jazzowo i wykonane przez znakomitych muzyków zyskują jeszcze więcej uroku i podziwu.

Już dziś zapraszamy Państwa na to wydarzenie muzyczne, na które czekamy od jesieni 2020 roku z nadzieją, że tym razem pandemia nie odwoła spotkania z cudownymi piosenkami i znakomitymi muzykami.

Ilość miejsc ograniczona, bilety tylko po 20 zł. Więcej informacji na stronie Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Do zobaczenia na koncercie.


Info. SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe