17
2020
2021-06-08

poMOC z nami Kobietami!


19 czerwca w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbędą się warsztaty dla kobiet, a cały dochód z biletów zasili konto zbiórki na rzecz chorego na SMA Kiryllka. Dodatkowo swoją obecnością sprawią gościom przyjemność: organizatorka wydarzenia Lidia Sadowa oraz Julia Kamińska, Julia Chatys i Mariusz Kozak.

Takiego spotkania kobiet Sokołów jeszcze nie przeżył! Ba, kumulacji tak dobrej energii chyba jeszcze żadne polskie miasto nie doświadczyło!

Dlaczego? Bo to, co planują organizatorzy to skupienie ludzkiej życzliwości, empatii i miłości w kobiecych wielkich sercach! Pragną urządzić spa dla duszy i ciała, chcą zorganizować fantastyczny dzień, a Wy w zamian możecie pomóc w zbiórce dla Kiryllka –  aniołka walczącego z SMA. Sokołów MA MOC!

Idea jest prosta: dobro wraca, pomaganie jest super. Na kilka niesamowitych godzin zorganizowane zostanie miejsce i atrakcje, gdzie każda z nas znajdzie coś dla siebie.

W programie:
spotkanie z makijażystką gwiazd Pauliną Dębniak
konsultacje wizerunku ze stylistkami gwiazd Sarą Stupiec i Zuzą Andruczyk
ekskluzywny butik Zofii Wańskiej
stoisko marki Mariusza Kozaka i Sebastiana Szarata PO_CO Clothes
wskazówki dietetyczne i treningowe
warsztaty stolarskie
warsztaty florystyczne
porady fizjoterapeuty uroginekologicznego
kiermasz pięknych rzeczy
poczęstunek
dobra muzyka
wspólne zdjęcia
i … przejazd traktorem!

Wszystkie atrakcje w cenie biletu!

Gwarantujemy niezapomniany dzień pełen wrażeń w niesamowicie życzliwej atmosferze, gdzie wszystkim przyświeca jeden cel – pomóc Kirillowi wgrać z SMA. Jeśli przy pomaganiu można się jeszcze fantastycznie bawić to chyba wątpliwości nie ma żadnych, widzimy się w Sokołowie w Sokołowskim Ośrodku Kultury!!!!!

Wstęp na to wspaniałe wydarzenie otwiera Wam wpłata 150 zł na specjalną skarbonkę Kiryllka. Nie zapomnijcie podpisać swojej wpłaty!

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe