17
2020
2021-06-01

Na scenę Teatru Studio Buffo


Dobiegły końca ćwierćfinałowe ogólnopolskie zmagania on-line podopiecznych placówek Studia Piosenki "Metro" w konkursie „Mikrofon dla Ciebie". Wielki sukces odnieśli w nich wykonawcy z Studia Piosenki Metro Sokołów Podl/ Siedlce/ Węgrów. Prowadzone przez Alicję i Michała Ostromeckich Studio należy do sieci szkół działających pod auspicjami Teatru Studio Buffo w Warszawie.

W ćwierćfinale konkursu wzięło udział 293 uczestników z całej Polski. Przygotowani przez swoich nauczycieli prezentowali w sieci nagrania konkursowe, oceniane oddzielnie przez internautów i jury składające się z 25 jurorów - pedagogów sieci szkół Studio Piosenki „Metro". W głosowaniach jurorów uwzględniono łącznie 6.781 oddanych głosów. Zgodnie z regulaminem konkursu jurorzy nie głosowali na swoich uczniów. Jury zakwalifikowało do półfinału 14 uczestników z grupy w wieku do 12 roku życia (włącznie) oraz 14 uczestników z grupy
w wieku powyżej 12 roku życia.

W grupie młodszej awansowało do półfinału dwoje podopiecznych Alicji i Michała - Gabriel Ołtarzewski (na zdjęciu) i Agata Kowal, w grupie starszej - pięć wykonawczyń: Natalia Głowacz (na zdjęciu), Wiktoria Nowosielska, Katarzyna Żur, Maja Szczepanik, Julia Siwiecka.

Półfinał konkursu "Mikrofon dla Ciebie" odbędzie się 5 czerwca 2021 r. w siedzibie Teatru Studio Buffo, gdzie wykonawców oceniać będzie jury pod kierownictewm Janusza Józefowicza.

Szczegóły o konkursie, szkole i wakacyjnych warsztatach na www.studiopiosenkimetro.pl oraz na Facebooku i Instagramie o nazwie metrostudiopiosenki.


 J.O.
Fot. Screen z nagrania

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe