17
2020
2021-07-20

Na „Herbatkę” po relaks nie tylko muzyczny


Z tygodnia na tydzień coraz większym zainteresowaniem cieszy się „Herbatka dla seniora” czyli czwartkowe muzyczne spotkania na Trawniku Coolturalnym przy Sokołowskim Ośrodku Kultury, gdzie od 18:00 na plenerowej scenie występują zespoły seniorów. Wiele lajków pod filmikami  z wydarzenia i bardzo życzliwe komentarze z całej Polski potwierdzają, że realizowane od kilku lat przedsięwzięcie to strzał w dziesiątkę.

Pierwszego lipca po raz drugi w tym sezonie liczną publiczność muzyką uraczyli i do tańca porwali „Sokołowscy Bardowie”. Tydzień później wystąpili „Jabłoniacy”. Działający od 2014 roku zespół z Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłonnie Lackiej zrobił na Trawniku prawdziwą furorę, w czym duży udział miała kapela ludowa ze znakomitym skrzypkiem Zdzisławem Radzikowskim z Wieski. Z kolei 15 lipca do wspólnej zabawy zaprosiły przybyłych „Seniorynki” i „Złote Lata” pod muzycznym kierownictwem Piotra Kucharka. Danuta Kalinowska, twórczyni „Seniorynek” rozweselała zgromadzonych swoimi skeczami.

Natomiast w najbliższy czwartek, 22 lipca, na plenerowej scenie wystąpi międzypokoleniowy zespół wokalny „Kwiaty Polskie” - grupa osób z z Chmielewa i sąsiadujących wsi, lubiących śpiewać i chcących śpiewem umilać sobie wolny czas. Sokołowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza.

J.O.
Fot. SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe