17
2020
2021-07-20

Młyn „Bracia Górscy” wicemistrzem w kategorii przedsiębiorstwa


W środę 2 czerwca w Mszczonowie odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego etapu konkursu AgroLiga 2021, w którym wicemistrzostwo województwa mazowieckiego w kategorii przedsiębiorstwa zdobyła firma Młyn „Bracia Górscy” z miejscowości Repki, która ma swoją siedzibę na terenie powiatu sokołowskiego.

Wśród gości zaproszonych na uroczystość podsumowującą konkurs były między innymi starosta Elżbieta Sadowska oraz wójt Gminy Repki Apolonia Stasiuk. Zarząd Powiatu z tej szczególnej okazji w ramach podziękowania za tak ważne osiągnięcie ufundował dla Laureata symboliczną nagrodę rzeczową, wręczoną przez starostę podczas gali podsumowującej.

Konkurs AgroLiga organizowany jest corocznie od 29 lat i pozwala na prezentację dorobku rolnictwa i firm funkcjonujących w jego obszarze z terenu poszczególnych województw. Organizatorem etapów wojewódzkich są Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego. Jest to prestiżowe przedsięwzięcie, które ma duże znaczenie w upowszechnianiu przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie. Jak podkreśla organizator konkursu, jego uczestnicy to awangarda pomysłowości i kreatywności w poszukiwaniu nowych, konkurencyjnych rozwiązań.

Przedstawiciele powiatu składają firmie Młyn „Bracia Górscy” serdeczne podziękowania za promocję Powiatu Sokołowskiego na arenie wojewódzkiej, za wiele lat ciężkiej, wytrwałej i rzetelnej pracy na rzecz swojego przedsiębiorstwa, za tworzone z pasją produkty i za stworzenie marki, która na stałe zagościła w sercach konsumentów.

Info. Powiat Sokołowski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe