17
2020
2020-03-24

#dzielnybodobry


 Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w tej trudnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, zachęca do objęcia pomocą osoby starsze mieszkające na terenie Diecezji Drohiczyńskiej, którzy narażeni są szczególnie na zarażenie wirusem oraz jego skutkami. Dlatego prosimy o wspólną solidarność w tych trudnych czasach i włączenie się w akcję  #dzielnybodobry.

Celem projektu jest pomoc seniorom poprzez zapewnienie im żywności, środków higienicznych i ochronnych (np. maseczek), niezbędnych leków, a także – w miarę możliwości – dostarczenie tych środków pod drzwi w warunkach wymuszonej izolacji.
 
 W tym celu gorąco zachęcamy Państwa do włączenia się w lokalny wolontariat i poprzez Caritas Diecezjalną pomoc potrzebującym seniorom. Prosimy także o bezpośrednie zgłaszanie informacji o seniorach i osobach, którym potrzebna jest pomoc.
 
 Uprzejmie prosimy o publikację oraz zamieszczenie poniższych plakatów na Państwa stronach internetowych, by jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o akcji #dzielnybodobry i nasza pomoc mogła dotrzeć jak najszybciej do osób starszych!
 
Serdecznie zachęcamy Państwa do włączenia się w naszą akcję i zaangażowanie w wolontariat.Info: Caritas Diecezji Drohiczyńskiej Monika Szczepańczyk
 
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe