29
2022
2013-04-12

Dla bezpieczeństwa seniorów


W Sokołowskim Ośrodku Kultury rozpoczęły się warsztaty dla seniorów chcących pogłębiać swoja wiedzę Seniorów. Tematem przewodnim jest dbanie o bezpieczną jesień życia dla tych osób. Zajęcia oprócz policjantów poprowadzą przedstawiciele różnych instytucji.
W SOK-u rozpoczął się cykl warsztatów pod nazwą „Bezpieczny Senior”. Warsztaty są organizowane przez Sokołowski Ośrodek Kultury i Komendę Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim. Głównym celem tych zajęć będzie podniesienie bezpieczeństwa osób starszych. Warsztaty są zintegrowanym działaniem różnych służb i inspekcji – policji, straży pożarnej, sanepidu, inspekcji handlowej i farmaceutycznej. Na spotkaniach pojawią się również przedstawiciele banku, służby zdrowia, administracji osiedla i Poczty Polskiej.
Niewątpliwie ciekawym punktem warsztatów będą zajęcia z samoobrony przeprowadzone przez instruktorów pracujących w sokołowskiej Policji.
Zajęcia będą odbywały się w cyklu tygodniowym. Najbliższe spotkanie z przedstawicielem służby zdrowia odbędzie się w piątek, 19 kwietnia o godz. 17.00. Osoby, które chciałyby jeszcze dołączyć do grupy warsztatowej proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 - Sokołowski Ośrodek Kultury, tel. 25 7872438 (Paweł Kryszczuk) lub z Komendą Powiatową Policji w

Sokołowie.asp.szt. S. Tomaszewski
Oficer Prasowy KPP Sokołów Podlaski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe