17
2020
2010-12-21

Życzymy szczęścia!


Przed nami najbardziej rodzinne święta w całym roku. Mieszkańcy naszego powiatu mają jeszcze świeżo w pamięci zakończone niedawno wybory samorządowe i całą otoczkę (nie dla wszystkich miłą), która im towarzyszyła. Ci, którzy zapomnieli, że kampania wyborcza trwa przez kilka tygodni, a normalne życie w małej społeczności cztery lata – będą mieli kolejną okazję do refleksji.
Na czwartek 23 grudnia władze miasta Sokołowa i powiatu sokołowskiego zaplanowały wspólne spotkanie opłatkowe. To sygnał – że już w pierwszych dniach urzędowania nowi włodarze samorządów potrafili się porozumieć. Miejmy nadzieję, że ta współpraca dotyczyć będzie także innych sfer – a rządzący będą pamiętać, że służą mieszkańcom i właśnie dobro ludzi (a nie inne priorytety) powinno być dla nich na pierwszym miejscu. I tego należy życzyć nam wszystkim.
Naszym Czytelnikom i Mieszkańcom powiatu sokołowskiego w imieniu całej redakcji Wieści Sokołowskich życzę w Nowym 2011 Roku wiele szczęścia. To słowo każdy z nas odczuwa indywidualnie. Dla jednych szczęście – to góra pieniędzy, dla innych – zdrowie. Są tacy, dla których najważniejsze są sprawy rodzinne, inni szukają pracy lub chcą znaleźć lepszą i to jest ich największe marzenie. Jeszcze inni tęsknią za świętym spokojem i chcą, by skończyły się ich problemy…. Zatem jeszcze raz: wiele szczęścia w Nowym Roku.
BOŻENA GONTARZRYS. MIROSŁAW ANDRZEJEWSKI

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe