17
2020
2010-10-25

Zwycięski weekend w okręgówce


Zawodnicy Podlasia Sokołów i Zorzy Sterdyń zgodnie zrehabilitowali się za porażki przed tygodnia, pokonując odpowiednio Wilgę 2:0 oraz Wektrę 3:1. Więcej o grze obu zespołów – w papierowym wydaniu Wieści. Jak grali inni?

Puchar Polski - 1/2 finału
ŁKS Łochów - Naprzód Skórzec 0:3 vo
mecz przerwany (przy wyniku 0:0) w 55. minucie z powodu wtargnięcia kibiców na boisko; doszło do przepychanek kibiców i zawodników ŁKS z sędziami. W tej sytuacji główny arbiter spotkania odgwizdał walkowera dla Naprzodu.
Czarni Węgrów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0
Marcin Krasnodębski, Kamil Panufnik, Łukasz Supleński
Finał - 11 listopada
Czarni Węgrów – Naprzód Skórzec

III liga łódzko-mazowiecka
12 kolejka 23 października: Sokół - Włókniarz 1:1, Concordia - Ursus 0:3, Pilica - Legionovia 2:1, Broń - Narew 2:1, UKS SMS – Pogoń 1:1, Kutno - Mazur 2:1, Warta - Piaseczno 2:1, Ceramika - Radomiak przełożony na 10 listopada, przełożony ze względów bezpieczeństwa.

Tabela
1. MKS Kutno 12 25 28-15
2. Pogoń Siedlce 12 24 31-17
3. Broń Radom 12 21 17-16
4. Mazur Karczew 12 20 22-20
5. Radomiak Radom 11 19 14-3
6. Sokół Aleksandrów 12 18 15-12
7. KP Piaseczno 12 18 11-9
8. Narew Ostrołęka 12 17 19-16
9. Włókniarz Zelów 12 16 12-15
10. Pilica Przedbórz 12 15 17-15
11. UKS SMS Łódź 12 14 16-21
12. Legionovia 12 14 11-17
13. Ceramika Opoczno 11 12 10-12
14. Warta Sieradz 12 10 15-22
15. Ursus Warszawa 12 7 10-19
16. Concordia Piotrków 12 5 10-29

IV liga południe
12 kolejka 23 października: Łady - Kozienice/Janików 0:0, Okęcie - Skra 1:2, Mazowsze - Zwolenianka 2:1, Znicz II - Pilica 2:3, Żyrardowianka - Sparta 2:0, Polonia - Pogoń 0:2, Mszczonowianka - Naprzód Z. 3:0, Naprzód S. - Orzeł 2:3 (Tomasz Iliński, Karol Chojecki).
Tabela
1. Orzeł Wierzbica 12 33 11 33-14
2. Mazowsze Grójec 12 29 28-16
3. Mszczonowianka 12 26 17-5
4. Pogoń Grodzisk 12 25 30-13
5. Skra Obory 12 23 17-13
6. Polonia Iłża 12 23 16-11
7. Żyrardowianka 12 20 22-14
8. UKS Łady 12 19 16-14
9. KS Kozienice-Janików 12 18 23-19
10. Pilica Białobrzegi 12 13 13-18
11. Okęcie Warszawa 12 10 13-21
12. Naprzód Zielonki 12 10 12-27
13. Naprzód Skórzec 12 8 16-28
14. Zwolenianka Zwoleń 12 7 9-20
15. Znicz II Pruszków 12 7 15-29
16. Sparta Jazgarzew 12 4 10-28

Liga okręgowa
12 kolejka 23-24 października
Ostrówek – Czarni 2:4
Łukasz Damętko, Łukasz Czarnogórski - Rafał Szydłowski, Marcin Krasnodębski, Marek Dejnarowicz, Bartłomiej Pabian
Wektra – Zorza 1:3
Piotr Jastrzębski - Łukasz Buczyński, Paweł Maliszewski, Piotr Domagała
Korona – Tygrys 6:0
Krzysztof Mulawa 2, Dorian Zając, Jakub Strojek, Artur Karpiarz, Kamil Pietrzak
Tęcza - Victoria 2:3
Rafał Słowik, Maciej Sadocha - Michał Bondara 2, Jakub Lewandowski
Hutnik – Łochów 1:4
Paweł Wilczek - Arkadiusz Sabala, Tomasz Kobyliński, Damian Ołdak, Łukasz Jusiński
Mazovia – Sęp 4:3
Michał Maciejewski, Jakub Popławski, Jarosław Krajewski, Jakub Krzyżanowski - Piotr Mądry, Grzegorz Tomala, Mateusz Kwiatkowski
Podlasie – Wilga 2:0
Marcin Siedlecki, Piotr Krysiński
Małkinia – Zryw 0:4
Piotr Piorun 2, Marcin Cieśla 2

Tabela
1. Zryw Sobolew 12 29 38-13
2. Podlasie Sokołów 12 27 32-11
3. Czarni Węgrów 12 26 28-12
4. ŁKS Łochów 12 25 33-14
5. Victoria Kałuszyn 12 24 33-18
6. Mazovia Mińsk Maz.12 22 35-17
7. Zorza Sterdyń 12 18 24-26
8. Tęcza Stanisławów 12 14 16-32
9. Korona Olszyc 12 14 31-2
10. LKS Ostrówek 12 13 20-35
11. Tygrys Huta M. 12 13 20-30
12. MKS Małkinia 12 12 13-20
13. Wilga Miastków 12 12 18-26
14. Sęp Żelechów 12 11 21-30
15. Hutnik Huta Cz. 12 5 8-36
16. Wektra Dziewule 12 4 16-41

A klasa
10 kolejka 24 października
Błękitni – Miedzanka 4:0
Rafał Wyszomirski, Adam Lipka-Chudzik, Sławomir Oniśk, Adrian Strąk
Pogoń II - Polonez 0:1
Mariusz Rzewuski
Jabłonianka - Gołąbek 3:3
Sebastian Gąsowski 2, Wojciech Grądzki – Piotr Ciostek 2, Marcin Olszewski
Orzeł U. - Jutrzenka 5:1
Piotr Brych 2, Artur Kurek, Andrzej Brych, Cezary Wągrodzki - Michał Rutkowski
Tajfun - Orzeł Ł. 3:4
Michał Kocon 2, Piotr Adamski - Paweł Kruk 3, Bartosz Kot
Grodzisk – Płomień 6:1
Michał Wysokiński 2, Grzegorz Iskra 2, Krzysztof Cabaj, Piotr Bieniek – Piotr Kiszczak

Tabela
1. Tajfun Jartypory 10 22 29-13
2. Orzeł Unin 9 21 33-14
3. Pogoń II Siedlce 9 21 25-10
4. Orzeł Łosice 9 16 19-17
5. Grodzisk Krzymosze 10 16 22-23
6. Błękitni Stoczek 9 15 20-13
7. ULKS Gołąbek 9 13 17-14
8. Jabłonianka Jabłonna 9 11 24-20
9. Polonez Mordy 9 11 10-16
10. Miedzanka Miedzna 9 10 12-15
11. Płomień Dębe Wlk 10 7 11-31
12. Rywal Ruchna 9 6 8-28
13. Jutrzenka Cegłów 9 4 9-25
Olimpia Latowicz wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

B klasa
8 kolejka 24 października
Nojszewianka - Starawieś 2:1
Łukasz Zajkowski, Damian Kanabrodzki – Adam Sulich
Huragan - Laskar 6:0
Patryk Roman 3, Michał Wójcik 2, Konrad Pieniek
Świt - Victoria II 4:1
Kamil Strzelec, Jarosław Roguski, Piotr Przyborowski, Mariusz Mistewicz
Pauza: Wicher

Kosovia - Liwia 3:3
Adam Karędys 2, Kamil Leonik - Adrian Puchała, Rafał Karłowicz, Grzegorz Maliszewski
- Karędys pierwszą bramkę zdobył po błędzie bramkarza i strzale z 35. metrów a drugą z rzutu karnego, natomiast Leonik po wrzutce Ł.Wojtczuka i strzale głową.
Kosovia: Dec - J. Karędys (Wyszomirski), A. Karędys, Gołębiewski, K. Kamiński (Ajdys), Borowy, T. Wojtczuk, Domański, Ł. Wojtczuk, Leonik, Żochowski.

Tabela
1. Nojszewianka 7 16 16-10
2. Świt Barcząca 8 13 11-9
3. Huragan Wilczonek 7 13 17-9
4. Wicher Sadowne 7 12 14-7
5. LZS Starawieś 7 10 8-10
6. Victoria II Kałuszyn 7 8 19-13
7. Liwia Łochów 7 6 12-21
8. Kosovia Kosów 7 5 12-19
9. Laskar Laski 7 5 5-16
Mazowsze Siedlce wycofało się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

Kto z kim, gdzie, kiedy?
31 października
Sęp Żelechów - Podlasie, godz.13
Zorza - Korona Olszyc, godz.14
Polonez Mordy - Jabłonianka, godz.13
LZS Starawieś - Kosovia, godz.14
INFO/FOT. A. BRODZIŃSKI

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe