7
2020
2015-03-06

„Żuki” zagrały w SOK-u


Żuki” to bydgoski zespół, który niezmiennie od trzydziestu już lat popularyzuje największe przeboje rock and rolla lat 60. i 70. XX wieku, w tym głównie utwory The Beatles.

Grupę tworzą Piotr Andrzejewski (gitara, wokal), Adam Staniszewski (gitara, wokal), Marek Posieczek (gitara basowa, wokal) i Jerzy Bołka (perkusja). Muzycy dają około stu koncertów rocznie, w tym na tak znaczących imprezach jak Gala Mistrzów Sportu, Festiwal w Sopocie, koncerty Lata z Radiem, Wybory Miss Polonia oraz występują z gwiazdami światowego formatu, między innymi takimi jak Electric Light Orchestra, Bad Boys Blue, Pet Shop Boys.
 
W środę 11 lutego „Żuki” wystąpiły w Sokołowskim Ośrodku Kultury, prezentując zarówno utwory nastrojowe, jak i żywiołowe przeboje. Repertuar przypadł do gustu licznie zgromadzonym widzom, którzy gromkimi i długimi oklaskami nagradzali artystów za wierne odtworzenie kultowych przebojów, jak też za własne interpretacje oryginałów. Dużym plusem występu była też żywiołowość i naturalność muzyków, doskonały kontakt z publicznością i wspaniała atmosfera. Dla wielopokoleniowej widowni był to więc kolejny udany wieczór w naszej lokalnej sali koncertowej.
 
JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe