17
2020
2011-10-28

Zuchowe święto jesieni


Na to święto przybyła 69 GZ „Krasnale" ze Sterdyni z drużynową Agnieszką Sową oraz trzy gromady działające przy Sokołowskim Domu Harcerza - 3 GZ „Dzielne Plastusie" z drużynową Marzeną Pasik, 4 GZ „Leśna Rodzina" z   drużynową Agnieszką Karakula, 13 GZ „Mali Odkrywcy" z drużynową Katarzyną Nawacką. W trakcie kilkugodzinnego spotkania były prezentacje pląsów i piosenek o jesieni, Zuchowa Gra Jesienna „Pani Jesień”, majsterka, w wyniku której powstały pomysłowe jesienne stroiki, wreszcie ognisko i pieczenie ziemniaków. Wszystkie stroiki były pomysłowe i piękne, a grę jesienną wygrały zuchy ze Sterdyni.

Dla trzydzieściorga zuchów był to doskonały sposób na spędzenie długiego, jesiennego wieczoru w gronie starych i nowych przyjaciół, okazja do zdobycia nowych sprawności i zaprezentowania swoich umiejętności.

 Podczas śpiewu i przy pląsach zuchom towarzyszyli z gitarami dh Natalia Wyszomirska - przyboczna 13 GZ i dh Michał Wierzbicki z 9 SDH „Orlęta".  Na podziękowania zasłużyli też harcerze z 9 SDH za pomoc w zorganizowaniu  pieczenia ziemniaków.  

J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe