17
2020
2012-12-21

Zrezygnowali, ale zostają...


Dużym zaskoczeniem dla obecnych podczas wtorkowej sesji powiatu było oświadczenie, które złożył radny Tadeusz Mróz. Nic nie zapowiadało, że posiedzenie rady zakończy się niespodzianką.

W punkcie poświeconym interpelacjom i oświadczeniom radnych, Tadeusz Mróz poprosił o głos. Powiedział, że mówi także w imieniu radnego Krzysztofa Więsaka, Obydwaj panowie są jednocześnie członkami zarządu powiatu sokołowskiego. Radny Mróz ogłosił, że wraz z kolegą rezygnują z członkowstwa w klubie Powiatowej Wspólnoty Samorządowej. Nota bene obaj byli wybrani z listy tego komitetu. Decyzja podyktowana była rozbieżnością w dotychczasowych działaniach i zamierzeniach samorządu i stąd decyzja o opuszczeniu PWS. Teraz w klubie radnych pozostają przewodniczący Antoni czarnocki i radny Marek ratyński. – Chcemy działać i współdziałać dla dobra ziemi sokołowskiej, rozumiemy jednocześnie, że nasze członkowstwo w zarządzie zależy od starosty. I dlatego od niego zależeć będzie decyzja – argumentował radny T. Mróz.

Starosta Leszek Iwaniuk zapewnił, że współpraca z członkami zarządu układa się dobrze i poprosił obydwu radnych o pozostanie w zarządzie.
LK

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Tacy wierni żołnierze Antoniego i poszli za kasą gdzie tu honor i mała ojczyzna ?. Tyle inwestycji zrobione na Bielanach i to dzięki byłemu staroście.

obserwator
2012-12-31 10:29:43

o tak , tak kupa darmozjadów większość z nich to wgl nie wie po co tam zasiada. A ci dwaj panowie, no coż na pewno dostaną z tego tytułu WYSOKIE NAGRODY od geniusza z Sabni- a współpraca się wzmocni jeszcze bardziej po podwyżce. Super , brawo i Wesołych Swiąt aha i Ratyński z wielkiej litery

św Mikołaj
2012-12-25 09:42:48

No pięknie, ale kiedy zniesiemy wreszcie powiaty? Bo, że są zbędne to widać słychać i czuć!

Gerwazy
2012-12-22 00:10:12
Strona 1/1


Dane kontaktowe