17
2020
2018-06-19

Zostać olimpijczykiem


W dniach 08-09.06.2018 r. członkowie 87 WDH „Promienie” zorganizowali biwak na terenie naszej szkoły podsumowujący roczną pracę w drużynie oraz zdobywanie sprawności zespołowej Olimpijczyk. Na biwak zaprosili kolegów i koleżanki niezrzeszone w szeregach ZHP, aby zachęcić ich do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu oraz wychowawców.

Wspólnie z rodzicami przygotowaliśmy miejsce biwakowe. Kiedy rodzice opuścili teren szkoły, udaliśmy się na boisko szkolne, gdzie odbyły się zawody sportowe. Uczestnicy biwaku bili życiowe rekordy: w skakaniu na skakance, rzucie piłeczką palantową lub piłką lekarską, biegu, skoku z miejsca.

Kolejnym punktem programu była gra terenowa o Prawie Zucha, zakończona ogniskiem nad Bobrową Tamą. Wróciliśmy do szkoły na dyskotekę pod gwiazdami i kino pod chmurką.

Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili – i jak głosi jedno z popularnych zuchowych zawołań – w małym ciele duży duch - zuchy udowodniły to zdobywając sprawność Olimpijczyk i składając Obietnicę zuchową. Wszyscy pełni wrażeń wrócili do domu.

Dziękujemy wychowawczyniom za pomoc w organizacji biwaku.


Barbara Żaboklicka, drużynowa 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe