17
2020
2013-09-27

Znowu groźny wypadek!


Początek weekendu nie był szczęśliwy dla 19-letniego kierowcy. W ostatni piątek doszło do groźnego wypadku z jego udziałem.

Do wypadku doszło w miejscowości Dębe (gm. Kosów Lacki) około godz. 19:20. Kierujący fordem focusem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Aby wydobyć poszkodowanego z auta, interweniować musieli strażacy OSP w Kosowie.
 
Jak donosi nam asp. szt. Sławomir Tomaszewski, młody kierowca w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala. Na miejscu wypadku policjanci znaleźli także buty gumowe. Wskazywały one, że kierowca forda mógł potrącić pieszego, jednak na miejscu wypadku żadnej rannej osoby nie znaleziono.
- Po rozmowie z mieszkańcami miejscowości okazało się, że owe buty leżały w tym miejscu już od kilku dni - relacjonuje rzecznik policji. - Nie mają one więc nic wspólnego z wypadkiem.

Niech zatem ten oraz inne wypadki będą przestrogą dla innych kierowców. Jesień już się zaczęła, dni stają się coraz krótsze, a deszcze padają niemiłosiernie. Bądźmy bardziej ostrożni na drogach! 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe