17
2020
2019-02-07

„Znicz” z pucharem POLSERO


20 stycznia w hali Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2010 o Puchar Prezesa Firmy POLSERO Zbigniewa Seroczyńskiego.

Zaproszone drużyny prezentowały bardzo dobry poziom wyszkolenia, toteż tegoroczna edycja stała na wyższym poziomie sportowym niż w roku ubiegłym. Turniej odbywał się w formule ligi „każdy z każdym”, co oznacza, że zespoły rozegrały po 6 spotkań trwających 12 minut. Rywalizacja była bardzo zacięta, walka o punkty toczyła się do ostatniej akcji. Po blisko pięciu godzinach gry wyłoniono najlepsze zespoły oraz wyróżniono zawodników.

Tabela
1. MKS Znicz Pruszków 16 pkt.
2. MKP Pogoń Siedlce 12 pkt.
3. KS Ursus Warszawa 10 pkt.
4. Akademia Piłkarska 9 pkt.
5. MKS Czarni Węgrów 7 pkt.
6. KKS Orzeł Siemiatycze 3 pkt.
7. Victoria Sulejówek 3 pkt.

Król strzelców: Marcel Laszczyk MKS Znicz Pruszków, wyróżnienie: Julka Błaszczak Victoria Sulejówek, najlepszy bramkarz: Tymek Myrcha MKP Pogoń Siedlce, MVP: Dawid Rodak KS Ursus Warszawa

W turnieju zespół Akademii Piłkarskiej zagrał bardzo dobrze, nie odbiegając poziomem od najlepszych drużyn. Nasi zawodnicy odnieśli dwa zwycięstwa, trzykrotnie zremisowali i raz przegrali - z MKP Pogoń Siedlce 2:3, przy stracie bramki w ostatnich sekundach. Dodać należy, że swoje najlepsze mecze rozegrał z faworytami turnieju KS Ursus, nie wykorzystując jednak trzech wybornych okazji strzeleckich.

Szczególne podziękowania należą się Firmie POLSERO i Panom Zbigniewowi oraz Tomaszowi Seroczyńskim za ufundowane piękne kryształowe puchary i okolicznościowe medale przyznane wszystkim ekipom. Dziękujemy również rodzicom rocznika 2010, za poczęstunek dla piłkarzy i trenerów. Kalendarze dla wszystkich drużyn turnieju ufundowała Akademia Piłkarska.
Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe