2
2020
2014-10-26

Złote gody w Jabłonnie


8 małżeństw z gminy Jabłonna Lacka obchodzi w tym roku 50-lecie pożycia małżeńskiego. Uroczystość złotych godów odbyła się w poprzedni czwartek.

Do Gminnego Ośrodka Kultury zaproszono wszystkich jubilatów. Wójt Wiesław Michalczuk życzył im przede wszystkim zdrowia, radości oraz dalszych lat udanego współżycia. Każdej z par wręczył bukiet kwiatów, medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz przewodniki turystyczne o gminie Jabłonna Lacka.

Dla jubilatów przygotowano poczęstunek, szampan oraz przepyszny czekoladoway tort. Część artystyczną zaprezentowali dzieci z miejscowego przedszkola i szkoły.

50-lecie małżeństwa obchodzą w tym roku: Zofia i Zygmunt Adamczukowie (Stara Jabłonna), Janina i Eugeniusz Krasnodębscy (Niemirki), Mieczysława i Adam Lewczukowie (Gródek-Dwór), Bogumiła i Eugeniusz Lipińscy (Wierzbice-Strupki), Jadwiga i Witold Matysiakowie (Mołożew-Wieś), Alina i Walenty Niemirka (Niemirki), Jadwiga i Stanisław Pietranik (Krzemień-Wieś) oraz Teresa i Andrzej Zawadzcy (Czekanów).

KW

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe