42
2019
2012-10-16

Złote Gody


W gminie Sabnie odbyła się uroczystość związana z 50-leciem zawarcia związku małżeńskiego przez dziesięć par pochodzących z gminy Sabnie. Otrzymali oni  pamiątkowe medale, przyznawane przez Prezydenta RP. Odznaczenia wręczyli  wójt gminy Ireneusz Piotr Wyszyński, przewodniczący Rady Powiatu Wacław Mikołajczuk oraz Mirosława Ryciak, kierownik referatu organizacyjnego w UG w Sabniach.
Jubileusz obchodzili: Jan i Jadwiga Biernat z Zembrów,  Stanisław Stefan i Barbara Łopuchowicz z Niecieczy Włościańskiej, Stanisław i Helena Koper z Niecieczy Włościańskiej, Witold i Irena Matwiejczuk z Grodziska, Jan i Marianna Piekart z Hilarowa, Stanisław i Krystyna Rosak z Kurowic,  Zdzisław i Wacława Rucińscy z Suchodołu Włościańskiego, Stefan i Jadwiga Sójka z Zembrów, Bogusław i Janina Wdowińscy z Hilarowa, Mieczysław i Marianna Wrzosek z Niecieczy Włościańskiej.
Jubilaci otrzymali wiele życzeń oraz uczestniczyli w części artystycznej przygotowanej przez  dzieci ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum w Sabniach. Ich zdaniem receptą na tak długie pożycie jest trwanie razem mimo wszystko, na dobre i na złe.


...i Kosowie Lackim
Z kolei w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Kosowie Lackim odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie mieszkancom Kosowa Lackiego Zygmuntowi i Danucie Kraska. Kierownik USC Barbara Figura i Burmistrz Miasta i Gminy Jan Słomiak podziękowali jubilatom za trud włożony w wychowanie syna, za pracę na rzecz swojej rodziny i społeczeństwa. Jubilaci otrzymali z rąk burmistrza medale.
LK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe