6
2020
2010-11-17

Złodziejski duet za kratkami


21-letnią kobietę i 54-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci z Posterunku Policji w Kosowie Lackim. Oboje podejrzewani są o kradzież motoroweru. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

Pecha i zarazem szczęście ma mieszkaniec Kosowa Lackiego. Kolejny raz skradziono mu motorower romet. Skuterem, którego kupił w lipcu przejechał niewiele kilometrów. W wakacje skradziono mu go pierwszy raz. Policjantom udało się pojazd odzyskać. Powrócił do właściciela. Jednak radość nie trwała długo. W sobotę 13 listopada ponownie poinformował policjantów, że motorower został skradziony.
Zarówno ta kradzież, jak i każde złamanie prawa, jest stawiane za punkt honoru, w poszukiwaniu przestępców. W tym przypadku, policjanci posiadali już pewne ustalenia. Należało je tylko sprawdzić. Idąc za tropem, sprawdzali różne posesje, gdzie osoby przez nich podejrzewane mogły się ukrywać. Tak dotarli do miejscowości Kolonia Dębe w gminie Kosów Lacki. Tam też zastali interesujących ich kobietę i mężczyznę. Oboje byli pijani. Kobieta od razu przyznała się do kradzieży. Mężczyzna zrobił to trochę później. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany.
Oboje zostali zatrzymani i przez całą noc trzeźwieli w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych sokołowskiej policji. Po wytrzeźwieniu i przesłuchaniu kobietę zwolniono do domu, a mężczyznę odwieziono do zakładu karnego. Motorower kolejny raz powrócił do swojego właściciela.
INFO/FOT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI
OFICER PRASOWY KPP SOKOŁÓW PODLASKI

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe