2
2020
2012-09-28

Ziemniak na 100 sposobów


11 września 2012 r. w świetlicy wiejskiej w Wyszomierzu odbyły się czwarte warsztaty kulinarne pod nazwą „Ziemniak na 100 sposobów”.


Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Bielanach. Warsztaty poprowadziła znakomita kucharka Pani Bożena Cieślak – mieszkanka gminy Bielany.
Chętnych do zgłębiania wiedzy kulinarnej nie brakowało, a frekwencja jak zwykle była znakomita. Blisko 40 osób poznało tajniki łatwego i smacznego przyrządzania potraw z ziemniaków, na które sezon w zasadzie się rozpoczął. Ziemniaki są tak popularne, że czasami przez nas nie doceniane. Najlepiej kosztować je teraz, kiedy mają wyjątkowy o tej porze roku smak – sięgajmy po nie z prawdziwą przyjemnością.
Warsztaty cieszą się dużą popularnością wśród pań, ale nie tylko, gdyż w ostatnim spotkaniu brał udział również jeden pan, który przybył do nas aż z Warszawy. Uczestnicy szkolenia mogli również obejrzeć wystawę książek kulinarnych, które znajdują się w naszej gminnej bibliotece.
Nagrodą dla uczestników za cierpliwość i wytężoną pracę podczas przygotowywania potraw była niewątpliwie ich wspólna degustacja.

MAGDALENA STAŃSKA

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe