43
2019
2014-12-04

Zgwałcił, czy nie?


Czy pochodzący z Sokołowa Podlaskiego mężczyzna dopuścił się gwałtu? Warszawskie organy ścigania próbują to ustalić. 

Kilkanaście dni temu Sokołowem Podlaskim wstrząsnęła informacja o zgwałceniu młodej kobiety. Jej narzeczony za wszelką cenę próbuje udowodnić, kto jest sprawcą przestępstwa. Zależy mu na tym, aby sprawca jak najszybciej trafił przed sąd i poniósł konsekwencje z tego, co zrobił. 
 
Tymczasem rzekomy sprawca twierdzi, że jest niewinny, a stał się jedynie przedmiotem pomówień i oszczerstw.
 
PRZESŁUCHANY I WYPUSZCZONY
Niespełna trzydziestoletni Aleksander M. przez wiele lat mieszkał w Sokołowie Podlaskim. Podobno miał problem ze znalezieniem tu pracy, więc przeprowadził się do Siedlec. Tam znalazł pracę w jednej z restauracji.  18 listopada wieczorem siedleccy policjanci go zatrzymali jako osobę podejrzaną o gwałt [...]
 
Więcej w aktualnym papierowym wydaniu.

KW

« wróć | komentarze [7]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Ten Alek ,to nalogowy alkocholik,i człowiek chory psychicznie musi sie leczyc na oddziale zamknietym.Jest zdolny do wszystkiego.

ja
2014-12-09 14:39:02

Proszę się nie dawać. znam Aleksandra tyle lat, i mam o nim bardzo dobre zdanie. Nie mogę w to uwierzyć. Słowo przeciwko słowu.

Agn
2014-12-06 13:18:18

W pełnej wersji artykułu, który można przeczytać w papierowym wydaniu gazety, wszystko dokładnie jest przedstawione - zarówno strona rzekomej ofiary, jak również rzekomego sprawcy, który twierdzi, że jest niewinny. Jako autor nie mam żadnego celu. Jeśli sprawa będzie rozstrzygnięta, z pewnością napiszę kolejny artykuł. Pozdrawiam!

KW- autor
2014-12-05 13:22:42

Tak jak mozna przeczytac w artykule:"Jej narzeczony za wszelką cenę próbuje udowodnić, kto jest sprawcą przestępstwa" - dała d..., wzieły ja wyrzuty sumienia , a teraz robia wielkie show. Ona szuka, cyz narzeczony szuka winnych zdrady swojej dziewczyny ? Policja powinna przycisnac ta wielka ofiare do muru i niech powie prawde. A co do Pana M...., on to normalny nigdy nie był , a do tego konfident Policyjny. Teraz wyszło na to że p. Aleksander zaciągnął ja niczym jaskiniowiec na plecach do hotelu ... Stary nie daj sie tym szumowinom i zawnioskuj o badanie psychiatryczne pana M..... Z tego co sie orientuje kiedys bronił sie w sadzie ze leczy sie psychiatrycznie. Dobry papuga załatwi sprawe. Jaki cel ma autor piszac tego rodzaju artykuł ? Mam nadzieje ze po wyjasnieniu sprawy pan " KW" równie obszernie opisze pana M.... i jego narzeczona. Gdzie pracuja , czym sie zajmuja i ze pomawiaja niewinnych ludzi o takie czynny.

nn
2014-12-05 13:11:34

Skoro jestes niewinny to prawo po twojej stronie. gazeta na pewno napisze ze zostales pomowiny. oszustow sie nie broni a w artykule nikogo nie oskarzają ani nie bronią

przypadkowo tutaj
2014-12-05 09:54:01

jak to czytam to mnie krew zalewa bo to o mnie artykuł. Są kamery na stacji bp i na sam koniec w hotelu 212 na górczewskiej, zadnego gwaltu nie bylo, bo dodatkowo mam że użyłem przemocy itd. zmowa 3 ludzi na mnie jednego. w polowie grudnia bede wiedzial co tam bedzie za final tego, a narazie na dozorze jestem. jakbym byl winny to bym się przyznal, a tak bronie się Prawdą. Nie życze nikomu takiego pomówienia, a gazeta jeszcze roztrząsa to wszystko oj krew zalewa, zniesławienie na ogromną skalę

krewZalewa
2014-12-05 07:16:13

Czy pochodzący z Sokołowa Podlaskiego mężczyzna dopuścił się gwałtu? Warszawskie organy ścigania próbują to ustalić. Kiedy będzie wiadomo ?????

f.
2014-12-04 20:07:56
Strona 1/1


Dane kontaktowe