24
2019
2018-09-04

Zgaszony Płomień


Na swoim boisku przy Okrężnej w Sokołowie Podlaskim od początku meczu dominowali piłkarze i w 2’ Głowacz pewnie wykorzystał podanie Osiala uzyskując pierwszą bramkę.

Sokołowianie dalej stwarzali sytuacje bramkowe, wykonując rzuty wolne i rożne, doprowadzając do sytuacji sam na sam z bramkarzem w 32 min meczu. Znajdujący się w polu karnym przeciwnika Fabisiak ograł dwóch zawodników Płomienia i podał piłkę do Supleńskiego, który skutecznie podwyższył wynik na 2:0. Pod koniec pierwszej połowy meczu zawodnicy Podlasia mieli szansę na zdobycie kolejnej bramki. Jednak Osial nie wykorzystał dogodnej sytuacji strzeleckiej. Drużyna Płomienia w pierwszej połowie meczu nie oddała ani jednego strzału na bramkę Podlasia, w drugiej podobnie. Wykorzystali to podopieczni trenera Rafała Marcyniuka, zdobywając kolejne 3 bramki
w odstępach kilkunastominutowych: w 61 min Kobus w wyniku indywidualnej akcji; następnie Głowacz wykorzystując dośrodkowanie Ł. Buczyńskiego.

W końcówce spotkania wprowadzony na boisko Goś po indywidualnej akcji ustalił wynik meczu na 5:0. Warto dodać, że jest to piąte zwycięstwo drużyny Podlasia, która w rozgrywkach zajmuje pozycję wicelidera.

Podlasie Sokołów Podlaski – Płomień Dębe Wielkie 5:0 (2:0)

Bramki: Przemysław Głowacz 2 min, 80 min, Łukasz Supleński 32 min, Dawid Kobus 61 min, Piotr Goś 88 min

Skład Podlasia: Kotowski – Ł. Buczyński (86 min Przybyszewski), Komycz, Horowicz, Klimczk, Osial (86 min Gałązka), Siedlecki (78 min Goś), Fabisiak, Supleński (86 min Steć), Kobus (76 min Domański) - Głowacz (86 min Jaczewski)

Żółte kartki: Supleński (Podlasie) - Rogala, Matwiejczyk (Płomień)

Juliusz Nowicki  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe