29
2022
2018-06-19

Zespół Skays nagrał nowy teledysk


1 czerwca 2018 r. światło dzienne ujrzał nowy klip zespołu Skays, twórców takich hitów jak: "Cudowna jak sen", "Tylko Ty", "Dyskoteka" czy "Wakacyjna dziewczyna". Teledysk do piosenki "Amora strzała" powstał przy współpracy z agencją PNmedia.

Trójka przyjaciół Jacek, Artur oraz Karol swoją przygodę z muzyką disco rozpoczęli w 2014 roku, kiedy to Jacek - lider zespołu, wówczas grający na imprezach okolicznościowych w zespole WhyRock, postawił na nowy projekt muzyczny tworząc grupę Skays.

W 2015 roku na zaproszenie Prezesa Zakładów Mięsnych "Mościbrody" Pana Krzysztofa Borkowskiego zespół wziął udział w swoim pierwszym festiwalu muzyki disco-polo w Mościbrodach "Disco Mazovia". Ich debiut był niezwykle udany. Imprezę opuścili, dzierżąc puchar Wójta Gminy Siedlce – jedną z głównych nagród Festiwalu.

Dziś grupa pod nazwą Skays koncertuje na terenie całej Polski, bierze udział w licznych festiwalach i konkursach muzyki rozrywkowej. Szczególnie miło wspominają swój występ na ubiegłorocznym Festiwalu "Disco Bandżo 2017" w Ryjewie pod Gdańskiem.

Na ich koncertach nie ma nudy. Wokaliści nie tylko zabawiają publiczność swoją muzyką, ale również organizują konkursy dla najaktywniejszych osób spośród publiczności. Nagrodami są płyty zespołu oraz gadżety – koszulki oraz czapki.

Na jesieni 2017 r. grupa Skays wypuściła swój nowy utwór pt. "Amora strzała". Piosenka bardzo przypadła do gustu słuchaczom. Na rozpoczęcie prac związanych z produkcją teledysku nie trzeba było długo czekać. Pierwotnie miał on powstać na przełomie listopada i grudnia, lecz Przemysław Niewęgłowski z PNmedia (agencji realizującej projekt) miał inny pomysł.

Jako że piosenka opowiada o miłości, Przemek zaproponował, aby przełożyć kręcenie teledysku na okres wiosenny. Połączenie budzącej się do życia przyrody i nowego uczucia to był strzał w dziesiątkę – przyznaje lider grupy Jacek Kondraciuk.

Gdy grupa stała przed wyborem scenerii, gdzie mogłaby nagrać klip, pomocną dłoń wyciągnęli do nich państwo Kulikowscy z Pruszków Wielkich pod Łomżą. Zespół chętnie skorzystał z zaproszenia gospodarzy.

Klip powstał w maju w pięknej wiejskiej sielankowej scenerii. W teledysku do piosenki "Amora strzała" możemy podziwiać pola, łąki i lasy – całe piękno podlaskiej przyrody.

Dzień zdjęciowy trwał od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Zmęczeni, ale zadowoleni z osiągniętych efektów twórcy mogli tego dnia liczyć na niezwykłą niespodziankę. Państwo Kulikowscy zaprosili ich na prawdziwą podlaską biesiadę. - To była chyba najprzyjemniejsza część współpracy – przyznaje ze śmiechem Jacek.

Agencja PNmedia uporała się z montażem klipu w zaledwie dwa dni i już 1 czerwca w Dzień Dziecka teledysk został opublikowany na platformie YouTube i na fanpageu zespołu. W pierwszym tygodniu po opublikowaniu na YouTube klip obejrzało ponad 8 tys. osób.

Zespół Skays pragnie serdecznie podziękować za owocną współpracę Przemysławowi Niewęgłowskiemu z PNmedia za szybką i bezproblemową realizację projektu, państwu Kulikowskim za zaproszenie do swojego gospodarstwa i niezwykłą gościnność oraz Waldemarowi Wiąckowi ze studio-aranze.pl za nieocenioną pomoc i wsparcie.

W planach zespołu jest realizacja teledysku do utworu "Z taką jak Ty", do którego nagrania rozpoczną się w II połowie wakacji br. oraz nagranie utworu dedykowanego specjalnie dla najmłodszych słuchaczy, oczywiście w stylu disco.

Grupa podkreśla, że chętnie koncertuje na festynach i innych imprezach plenerowych. Są otwarci na współpracę z miejskimi i gminnymi ośrodkami kultury, wójtami, burmistrzami i starostami.

Serdecznie zapraszamy na ich najbliższy występ, który odbędzie się 24 czerwca podczas festynu w Kosowie Lackim, gdzie na jednej scenie wystąpią ze Sławomirem oraz zespołem Akces.

Katarzyna Dybowska 
Fot. materiały własne zespołu

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe