24
2019
2017-04-06

Zdrowie w owocach


 W dniu 27 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim odbyły się pierwsze z cyklu prezentacje zdrowych produktów pod hasłem: „Zdrowe potrawy z owoców”. Inicjatorem prezentacji było Koło Sympatyków Zdrowego Stylu Życia oraz Samorząd Uczniowski.
Tego dnia uczniowie klas IV – VI przygotowali stoiska z propozycjami zdrowych potraw z owoców. Wspierani byli przez swoich rodziców, a także wychowawców: Grażynę Niemierkę, Katarzynę Tomczuk, Urszulę Mąkę, Katarzynę Kurowicką, Małgorzatę Łach, Małgorzatę Gąsiorowską.
Propozycji było wiele: sałatki, szaszłyki owocowe, chipsy z suszonych owoców, zdrowe ciasta, babeczki owocowe, soki i koktajle. Wszystko ustawione zostało na pięknie udekorowanych stołach. Uczestnicy prezentacji poznali przepisy na poszczególne potrawy i usłyszeli wiele haseł zachęcających do jedzenia owoców, także przy oprawie muzycznej oraz w postaci piosenek.
Prezentacje zakończyły się poczęstunkiem, na który wszyscy bardzo czekali oraz niespodzianką od członków Koło Sympatyków Zdrowego Stylu Życia. Było to zaproszenie na wspólny aerobik, bo przecież ruch to zdrowie.K. T

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe