43
2019
2015-07-23

Zderzenie samochodów. Dwoje dzieci w szpitalu.


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek (23 lipca) na skrzyżowaniu dróg prowadzących do miejscowości Trzciniec i Żochy. Do szpitala przewieziono trzy osoby, w tym dwójkę dzieci.

Około godz. 14:25 na trasie Kosów Lacki – Węgrów, w rejonie skrzyżowania dróg prowadzących do miejscowości Trzciniec i Żochy w gminie Kosów Lacki, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Według wstępnych ustaleń, kierujący skodą felicja, 59-letni mieszkaniec tamtejszej gminy, najprawdopodobniej, jadąc od miejscowości Żochy, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej skodzie octavia.
W wyniku zderzenia do szpitala została przewieziona dwójka dzieci w wieku 6 i 12 lat, jadących skodą octavia. Dzieci po badaniach lekarskich zostały zwolnione do domu. Kierujący skodą felicją został przewieziony do Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.
 
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości. Oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad godzinę, a następnie ruch odbywał się wahadłowo.
 
asp. szt. Sławomir Tomaszewski
fot. Maciej Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe