11
2020
2012-09-14

Zawody sportowe XI Pikniku Integracyjnego


W dniu 1 września 2012 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował i przeprowadził część sportowo-rekreacyjną XI-ego Pikniku Integracyjnego, w której wzięło udział ponad 200 osób.
Do udziału zgłosiło się 8 instytucji: SDS Sokołów (44), Warsztaty Terapii Zajęciowej w Sokołowie (35), DPS w Wirowie (25 osób), DPS „Jedlina” w Mieni (17), SDP Miedzna (35), DPS „Nad Stawami” w Siedlcach (10), SDP Siedlce (20), Spółdzielnia Inwalidów „Chegos”
w Sokołowie Podl. (20). Organizator przygotował sześć konkurencji z podziałem na kobiety i mężczyzn (bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłką lekarską, wyścig na wózkach, przeciąganie liny oraz turniej piłki nożnej).
W każdej konkurencji rozdano medale i dyplomy za zajęcie trzech pierwszych miejsc:
60m kobiet - Katarzyna Ładziak (DPS Wirów), Małgorzata Klepacka (DPS Wirów), Dorota Strzała (Chegos); 60m mężczyzn - Maksymilian Tarapata (Chegos), Marek Brzozowski (Chegos), Tomasz Gręda (SDP Miedzna). Skok w dal kobiet - Magdalena Rosocha (DPS Wirów), Ewelina Turemka (DPS Miedzna), Magdalena Frączek (WTZ Sokołów). Skok w dal mężczyzn - Mariusz Karpiński (DPS Wirów), Maksymilian Tarapata (Chegos), Marcin Wyszyński (SDP Sokołów). Rzut piłką lekarską kobiet - Emilia Piszcz (WTZ Sokołów), Bożena Baszanowska (DPS Wirów), Magdalena Żochowska (Chegos). Rzut piłką lekarską mężczyzn - Kamil Mróz (DPS Wirów), Marcin Wyszyński (SDS Sokołów), Jarosław Latek (DPS Jedlina). Wyścig na wózkach mężczyzn - Grzegorz Przybysz (DPS „Dom nad stawami”), Jakub Kowalczyk (WTZ Sokołów), Grzegorz Wojtkowski (WTZ Sokołów). Przeciąganie liny - DPS Wirów, Chegos, SDS Miedzna. Turniej piłki nożnej - ŚDS Sokołów P., DPS Wirów, ŚDS Sokołów.
Główne nagrody (puchary i sprzęt do rehabilitacji) rozdano zwycięzcom zespołowym: 1. DPS Wirów 152 pkt., 2. ŚDS Sokołów P. 125 kpt., 3. CHEGOS Sokołów P. 116 pkt., 4. WTZ Sokołów 74 pkt., 5. SDS Miedzna 52 pkt., 6. ŚDS Siedlce 46 pkt., 7. DPS Jedlina 36 pkt., 8. DPS „Dom nad stawami” Siedlce 17 pkt.
Organizacja imprezy – Krzysztof Iwański, logistyka –Mariusz Świerk, przygotowanie techniczne obiektu – Kazimierz Banaś, sędzia główny zawodów – Krzysztof Woźniak, Komisja Lekkoatletyczna – Karol Krakowski i Daniel Krakowski, konkurencje zespołowe – Krzysztof Woźniak i Artur Czartoryjski, spiker zawodów – Radosław Kosieradzki, opieka medyczna – Wioletta Piotrowska, wolontariat – zawodniczki MKK Os i R Sokołów r. 1997.

OPR.JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe