17
2020
2016-03-04

Zawodnicy klubu sportowego


28 lutego br odbyła się 3 runda IV Edycji Mityngu Pływackiego. Impreza, której inicjatorem i pomysłodawcą jest  Klub Neptun na stałe wpisała się w kalendarz sportowy klubów z Mińska Mazowieckiego, Garwolina, Ostrowi Mazowieckiej i Sokołowa Podlaskiego. 

Podczas zawodów młode pływaczki i pływacy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych indywidualnie, jak i w sztafetach. Udany występ sokołowskich zawodników zapewnił im drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej. Z dorobkiem 712 pkt nieznacznie ustępują drużynie KS Barakuda z Mińska Mazowieckiego, która zdobyła 724 pkt. Kolejne miejsca zajęli UKS Delfin Garwolin – 485 pkt oraz PUKS Orka Ostrów Mazowiecka – 480 pkt. Na osiągnięty wynik sokołowskiego klubu pracowała cała reprezentacja, ale największy wkład w dorobek punktowy poczynili medaliści, w tym multimedaliści:  Julia Krasnodębska, Natalia Wierzbicka, Kamila Chwedorczuk, Mikołaj Maksymiak, Bartek Serewiś, Bartek Bujalski, Michał Sadłowski. Ogólnie sokołowscy pływacy zdobyli 11 złotych, 6 srebrnych i 9 brązowych medali.
 
Kolejne, już ostatnie zmagania w tym sezonie, odbędą się 24 kwietnia 2016 roku. Tym razem gospodarzem imprezy będzie KS Neptun. Odbędzie się wtedy podsumowanie całego cyklu zawodów, zwycięskie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary.

Trener KS Neptun 
Grzegorz Jezierski


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe