17
2020
2012-09-04

Zatrzymany sprawca kradzieży


Sokołowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży saszetki z pieniędzmi, dokumentami i telefonami komórkowymi. Do zatrzymania doszło około godziny od momentu zgłoszenia kradzieży. Skradzione rzeczy ukryte były w łazience.

31 sierpnia około godz. 20 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na skwerze przy ul. Lipowej nieznany sprawca wyrwał siedzącemu na ławce mężczyźnie saszetkę z pieniędzmi, dokumentami i telefonami komórkowymi. Sprawca uciekł w kierunku ulicy Reymonta.

Do akcji wkroczyli sokołowscy kryminalni. Pokrzywdzony podał im rysopis sprawcy. Te dane pomogły im wytypować osobę, która mogła dokonać tej kradzieży.

Patrole policji otrzymały komunikat o mężczyźnie podejrzewanym o dokonanie kradzieży.

Policyjne ustalenia doprowadziły do miejsca zamieszkania podejrzewanego o kradzież mężczyzny. Początkowo tłumaczył, że nic nie wie na temat kradzieży saszetki, jednak swoją wersję zmienił, kiedy policjanci odnaleźli schowaną w łazience saszetkę z zawartością skradzionych rzeczy. Wtedy przyznał się jedynie do jej znalezienia.

Mężczyznę rozpoznał jednak pokrzywdzony. Wskazał, że to on niecałą godzinę wcześniej ukradł jego własność.

Mężczyzna został zatrzymany. Następną noc spędził w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych sokołowskiej Policji. Za kradzież grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe