2
2020
2018-05-08

Zatrzymali poszukiwanego


Policjanci z komendy w Sokołowie Podlaskim, w czasie wolnym od służby pomogli w zatrzymaniu poszukiwanego przez sąd 42-latka. Będąc w ciągłym kontakcie telefonicznym z patrolem z posterunku w Repkach, wskazali pojazd, którym poruszał się poszukiwany mężczyzna. W trakcie prowadzonych czynności repkowscy policjanci znaleźli u mężczyzny amfetaminę. Teraz najbliższe 2 lata mężczyzna spędzi w zakładzie karnym za wcześniejsze przestępstwa. Dodatkowo odpowie za posiadanie substancji psychotropowych. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

W poniedziałek wieczorem sokołowscy policjanci w czasie wolnym od służby na terenie miejscowości Bielany zauważyli kierującego mazdą, którym był znany im 42-latek. Policjanci posiadali wiedzę, że za mężczyzną mokotowski sąd wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego za popełnione w przeszłości kradzieże. Policjanci ruszyli za poszukiwanym mężczyzną. Dodatkowo nawiązali kontakt telefoniczny z policjantami z posterunku w Repkach, którzy pełnili służbę w tym rejonie informując ich, iż mazdą kieruje poszukiwany mężczyzna.

Repkowscy policjanci zatrzymali mazdę, a informujący ich policjanci, udzielili im asysty. 42-latek był zaskoczony zaistniałą sytuacją. Dodatkowo okazało się, że poszukiwany nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Został on zatrzymany, a ujawniona przy mężczyźnie substancja została zbadana testerem narkotykowym, który wskazał, że jest to amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia. Teraz najbliższe 2 lata mężczyzna spędzi w zakładzie karnym za przestępstwa, za które był poszukiwany.

Policjanci, którzy wykazali się czujnością, pełnią na co dzień służbę w Wydziale Prewencji i Wydziale Kryminalnym. Będąc po służbie wykazali się czujnością i podjęli błyskawicznie interwencję wobec osoby, która była poszukiwana przez organy ścigania.

st. sierż. Dominika Rozbicka 
Fot. KPP w Sokołowie Podl.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe