11
2020
2016-03-10

Zatrzymał go krzyż


Na przydrożnym krzyżu zakończył jazdę mieszkaniec gminy Sokołów Podlaski. Z obrażeniami ciała została przewieziony karetką do szpitala w Sokołowie Podlaskim. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.

We wtorek, 8 marca, około godz. 15.00 na trasie pomiędzy Kowiesami, a Rozbitym Kamieniem, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący seatem toledo, po wyjechaniu z łuku drogi, zjechał na lewe pobocze, a następnie zjeżdżając na prawą stronę, uderzył w przydrożne drzewo i ogrodzenie krzyża.

Po wydostaniu kierowcy z samochodu, karetka pogotowia przewiozła go do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Od kierującego została pobrana krew celem zbadania ewentualnej zawartości alkoholu.

Ruch w miejscu wypadku był utrudniony przez ponad godzinę. W trakcie wykonywanych przez policję czynności strażacy kierowali ruchem wahadłowym.

asp.szt. Sławomir Tomaszewski


« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

To cud, że na tej trasie Kowiesy- Rozbity Kamień i tak bardzo mało jest wypadków. Szerokość ulicy to prawie tyle co jeden pas na autostradzie. Dwa tiry to prawie po rowie jadą jak się wymijają.

Kierowca
2016-03-10 10:40:08
Strona 1/1


Dane kontaktowe