17
2020
2011-03-31

Zatrzymał go kierowca


W czwartek 31 marca kilka minut przed godziną 8 rano policjanci zostali powiadomieni przez 27-letniego mieszkańca Siedlec, że w Kowiesach w gminie Bielany zatrzymał pijanego kierowcę.

Na miejsce wskazane przez zgłaszającego udał sie patrol drogówki. Zgłaszający opowiedział jak doszło do zatrzymania. Jechał swoim samochodem od Bielan w kierunku Siedlec (droga krajowa nr 63). Przed nim jechał peugeot 306. Jego tor jazdy przypominał tor poruszania się węża. Z trudem go wyprzedził. Przypuszczał, że kierowca jest pijany. Postanowił go zatrzymać. Kiedy był juz przed nim stopniowo zwalniał, zmuszając go do zatrzymania. Po zatrzymaniu zadzwonił na policję.
Jak sie okazało, kierowca peugeota – 43-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego, był kompletnie pijany. W organizmie miał 1,41 mg/l alkoholu, czyli około 2,96 promila.
Policjanci odebrali mu samochód i zatrzymali prawo jazdy. Teraz czekało go będzie spotkanie z Temidą. Aż strach pomyśleć, co mogłoby sie wydarzyć, gdyby nie odpowiedzialna postawa 27-letniego mieszkańca Siedlec. Dziękujemy i zachęcamy, aby więcej osób włączało sie do walki z pijanymi użytkownikami naszych dróg.
TEKST/FOT. SŁAWOMIR TOMASZEWSKI
KPP SOKOŁÓW PODLASKI

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe