6
2020
2014-02-21

Zaproszenie na Debatę Społeczną


Zapraszamy mieszkańców miasta i powiatu sokołowskiego do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się w środę, 26 lutego o godzinie 15:30 w Oratorium bł. Filipa Rinaldiego w Sokołowie Podlaskim. Tematem spotkania będzie szeroko pojęte bezpieczeństwo na terenie naszego powiatu. 

Debata społeczna pod nazwą „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa” ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.
Celem debaty, jest przede wszystkim poznanie oczekiwań społecznych z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz  wskazanie nowych rozwiązań i wypracowanie wniosków służących poprawie bezpieczeństwa.

Udział w debacie wezmą między innymi: Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Cezary Popławski, Starosta Powiatu Sokołowskiego Leszek Iwaniuk, Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula, Komendant Powiatowy Policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. Wiesław Nasiłowski oraz przedstawiciele władz samorządów, szkół i instytucji z terenu powiatu sokołowskiego.

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa – zachęcam do udziału w debacie.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe