17
2020
2014-09-11

Zakończenie zajęć wakacyjnych w Kosowie Lackim


W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim, na zakończenie wakacyjnych zajęć w poszczególnych sekcjach, odbyły się spotkania animacyjne dla wszystkich chętnych, którzy chcieli uczestniczyć w jakże przyjemnym procesie kształcenia artystycznego.
 
W ramach tego podsumowania młodzież aktywnie spędzała czas na warsztatach tematycznych takich jak muzyczne, plastyczne, kulinarne, animacyjno-ruchowe, sportowe, czytelnicze.
Dzieci miały możliwość poznania swoich umiejętności wokalnych, ucząc się emisji głosu i rytmiki, zajęcia plastyczne dały możliwości tworzenia różnych ciekawych dzieł sztuki, a zajęcia ruchowo-animacyjne uczyły integracji oraz dobrej zabawy.
W warsztatach kulinarnych, które prowadzone były przez Kosowski Klub Seniora, wzięło udział około 70 osób. Tego dnia gościliśmy Księdza Karola Biegluka, dzieci wolontariuszy, którzy uczestniczyli w parafialnych zajęciach „Tydzień Bożej Radości”.
Ciekawym punktem spotkań było również zapoznawanie się z różnymi opowiadaniami, wierszami, powieściami czy też materiałami naukowymi dzięki uprzejmości kierownik Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej Małgorzaty Adamczyk.
Zajęcia nie tylko były wspaniałą zabawą, ale również nauką integracji, dyscypliny i wiary we własne możliwości.
Na zakończenie „Wakacyjnych zajęć z Kulturą” wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. 
Ośrodek Kultury dba, aby każdy, kto do niego przychodzi znalazł coś dla siebie. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą warsztatów i spotkań tematycznych, które prowadzone będą od września, oraz zapraszamy na wszystkie wydarzenia kulturalne w ramach naszej działalności.
 
MGOK Kosów Lacki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe