25
2022
2022-08-02

Zainteresowanie "Herbatką dla seniora" nie maleje


Jednym z wakacyjnych cyklów Sokołowskiego Ośrodka Kultury są znane każdemu „Herbatki dla seniora”. Są to czwartkowe plenerowe koncerty muzyczne, dedykowane seniorom, podczas których Ci mogą śpiewać, tańczyć, a przede wszystkim spędzić miło czas w towarzystwie innych ludzi.

14 lipca w ramach „Herbatki dla seniora” na scenie przy Sokołowskim Ośrodku Kultury wystąpiły aż dwa zespoły: „Art. Senior” z Węgrowskiego Ośrodka Kultury oraz „Złote Lata” z Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Program jaki przygotowały oba zespoły nie tylko porwał wszystkich do tańca, ale przywołał również wiele wspomnień z lat młodości. Około 300 osobowa grupa seniorów tego popołudnia miała okazję wspólnie spędzić czas.

Tydzień później, 21 lipca dla seniorów również przygotowano dwa występy muzyczne. Tym razem do przybycia na koncert zachęciły zespoły takie jak „Seniorynki” oraz „Akord”.

Z kolei w ostatni czwartek lipca podczas “Herbatki dla seniora” na Trawniku Coolturalnym wystąpiła Kapela Retro. Kapela Retro zagrała muzykę retro w prawie wszystkich stylach muzycznych, począwszy od klasyki, przez muzykę latynoamerykańską i pop, a skończywszy na piosenkach ludowych. Wszystkich, którym nie udało się przybyć na występ kapeli uspokajami i jednocześnie informujemy, że artyści wystąpią ponownie na Trawniku Coolturalnym 11 sierpnia.

W najbliższy czwartek od godziny 17:00 gości zabawiać będą znani wszystkim „Sokołowscy Bardowie& Roman Brochocki”. Czwartkowe „Herbatki dla seniora” gromadzą na terenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury naprawdę liczne grupy seniorów. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ są idealną odskocznią od codziennych obowiązków, albo zupełnie przeciwnie – świetnym rozwiązaniem na towarzyszącą niektórym seniorom nudę.

K.W.
Fot. SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe