17
2020
2014-06-04

Zabytkowe auta na Szewskim Rynku


Parada zabytkowych pojazdów oraz impreza plenerowa w stylu retro - tak było na Szewskim Rynku w poprzednią sobotę.

W ramach obchodów 590-lecia Sokołowa Podlaskiego władze miasta wraz z Sokołowskim Ośrodkiem Kultury zorganizowały szereg plenerowych imprez. Jedna z nich odbyła się w ostatnią sobotę maja, a miejscem spotkania był Szewski Rynek.
Wybrano właśnie to miejsce, ponieważ jednocześnie nastąpiło otwarcie ponad milionowej inwestycji pn. "Modernizacja Szewskiego Rynku". W programie imprezy, oprócz otwarcia inwestycji, pojawiły się występy zespołu wokalnego "Seniorynki", kapeli Wuja Krzycha, Kapeli Podwórkowej z Łochowa oraz duetu gitarowego Mike Gowin & Krzysztof Łuczak.
Wielką atrakcją dla uczestników spotkania była parada zabytkowych pojazdów, w tym trabantów, fiatów oraz volkswagenów, a także motocykli tj. Junak, WSK i SHL.

Impreza trwała do późnych godzin wieczornych. Towarzyszył jej jarmark staroci.
W ramach obchodów 590-lecia Sokołowa Podlaskiego przez cały czas odbywają i odbywać się będą różnorodne imprezy. W następną środę chociażby koncert pt. "Koleżanko, Kolego poznaj Księcia Ogińskiego", 15 czerwca "Niedziela na Starówce", a 18 czerwca otwarcie Bulwaru i miejskiego szlaku turystycznego.
Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej sokołowskiego magistratu oraz SOK-u.

KW 
fot. KW i UM Sokołów« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe