17
2020
2013-03-18

Zablokował ulicę Wolności


Ponad cztery godziny ruch na ulicy Wolności (droga krajowa nr 62) był zablokowany. Przyczyną było poranne zdarzenie drogowe.Kierujący toyotą, który najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, uderzył w słup energetyczny.
Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
W poniedziałek, około godz. 6.20 na ulicy Wolności, kierujący toyotą corolla mieszkaniec miasta, na prostym odcinku jezdni zjechał na lewą stronę i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Siła uderzenia była tak duża, że gruby słup został przełamany. Po uderzeniu pochylony nad jezdnią słup bezpośrednio zagrażał bezpieczeństwu osób jadących tą drogą. Zorganizowano objazdy, wyłączając z ruchu odcinek jezdni od ulicy Kolejowej do Piłsudskiego. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku trwały ponad cztery godziny.
W pierwszej fazie, bezpośrednio po zdarzeniu drogowym, a następnie podczas ustawiania nowego słupa trakcji elektrycznej. Na szczęście kierujący toyotą corolla nie odniósł poważniejszych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy. Najprawdopodobniej przyczyną zderzenia ze słupem było zaśnięcie kierowcy wracającego po nocnej zmianie do domu.

asp.szt. S. Tomaszewski
Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe