25
2022
2022-07-12

Zabierz książkę na wakacje


Sezon letni uważamy za otwarty. Trwają Wakacje i urlopy wypoczynkowe, dlatego zapraszamy Was drodzy Czytelnicy do akcji promującej czytelnictwo „Zabierz książkę na wakacje”.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy zrobić zdjęcie w miejscu wypoczynku z dowolną książką (miło jeżeli będzie to książka z naszą pieczątką) i wstawić pod postem na stronie Facebooka: Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach Filia w Sokołowie Podlaskim jako komentarz. Pokażmy, że czytanie to świetny sposób na relaks wakacyjny i chwile wytchnienia. Zdjęcia mogą być wykonane podczas bliższych i dalszych podróży, we wszystkich miejscach, w których spędzacie urlop. Ze zdjęć nadesłanych pod postem z 28 czerwca 2022 r. zostanie wykonana wystawa „Książka na wakacjach". Zapraszamy do włączenia się w akcję.

Podaruj książkę

Ostatnio dostaliśmy w darze od naszych Czytelników dużo książek i niebawem będą do wypożyczenia. Wakacje oprócz wypoczynku to również czas na remonty i porządki. Jeżeli macie Państwo w swoich księgozbiorach pozycje, które nie są już Wam potrzebne, a mogłyby posłużyć innym, to podarujcie je naszej bibliotece. Mamy dużo Czytelników, którzy na pewno chętnie z nich skorzystają.

Biblioteka Pedagogiczna

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe