32
2019
2018-02-27

Zabawa choinkowa


Księżniczki, kocurki, kowboje, strażacy, wróżki i inni bohaterowie znanych bajek zawładnęli na jeden dzień szkołą w Jabłonnie Lackiej. A wszystko to za sprawą zabawy choinkowej, która odbyła się 8 lutego.

W tym roku miała ona postać balu karnawałowego. Bal rozpoczął konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. Jury w składzie: pani Jolanta Kondraciuk – dyrektor szkoły, pani Agnieszka Ratyńska – z-ca dyrektora szkoły oraz pani Katarzyna Rozbicka przewodnicząca Rady Rodziców miało nie lada zadanie. Uczniów do konkursu zgłosiło się prawie 70. Każdy miał piękny strój i prezentował się tego dnia wyśmienicie, dlatego bardzo trudno było wybrać najpiękniejsze przebrania.

W kategorii klas I-III pierwsze miejsce jury przyznało Maćkowi Bojarowi – najmłodszemu szkolnemu policjantowi na tym balu, II – Mai Czopskiej, która tego wieczoru wcieliła się w postać Pocahontas, a III – Anicie Banasiuk – bajkowej Elzie. Wyróżnienia otrzymały: Lena Zielińska za strój czarownicy i Kornelia Lipka w stroju Sari.

Wśród uczniów z klas IV-VI zwycięzcą okazała się Magda Niemirka w stroju czarownicy, II miejsce zajął kowboj – Patryk Kowalski, a III niekwestionowany komandos – Mateusz Różanowski. Wyróżnienie za strój Kopciuszka otrzymała Weronika Wolska i Daria Niemirka – piękna kocurka.

Jednogłośnie jury wybrało laureata pierwszego miejsca w kategorii klas VII i gimnazjum. Serca jury podbiła bowiem Pipi – Kinga Wielogórska. II miejsce zajął Damian Bolewski w stroju szeryfa. III zaś Natalia Romańczuk – Pipi. Wyróżnienie otrzymała Jola Ładziak z bardzo realistyczną raną w policzku oraz kot – Kinga Zdunek.

Podczas zabawy choinkowej uczniowie bawili się wspólnie z wodzirejem Adamem Brylewskim. Mieli też zapewniony obiad, ciasto i pączki ufundowane przez Radę Rodziców przy szkole w Jabłonnie Lackiej. Koordynatorami zabawy choinkowej byli: pani Anna Kożuchowska-Kurylak i pan Krzysztof Kotowicz.

Info: SP w Jabłonnie Lackiej 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe