25
2019
2017-01-26

Z nowym rokiem nowe pomysły


Miejska Biblioteka Publiczna im. K.I. Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim przyzwyczaiła już swoich czytelników, że w tym „przybytku na ścieżaj otwartym” można nie tylko wypożyczyć książki, ale też uczestniczyć w bardzo interesujących i różnorodnych wydarzeniach kulturalnych.

Tym razem w sobotnie popołudnie 14 stycznia do placówki bardzo licznie przybyli miłośnicy operetki. Obejrzeli oni kostiumowe widowisko operetkowe „Przetańczyć całą noc” w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego Artes Ensemble. Oczarowana publiczność gorąco oklaskiwała arie i duety z operetek mistrzów gatunku w wykonaniu duetu solistów, którym akompaniowało trio - skrzypce, wiolonczela i fortepian.

Przy okazji warto dodać, że 6 stycznia pracownicy Biblioteki wzięli udział w pierwszym sokołowskim Orszaku Trzech Króli. W role mędrców ze Wschodu wcielili się Andrzej Rybiński (Baltazar) Grzegorz Gawrysiak (Melchior) i Bartłomiej Skibniewski (Kacper). Ich pomocnikami, niosącymi dary byli: Edyta Tomczuk, Anna Uścińska i Anna Kokocińska były pomocnikami królów i niosły dary.


Fot. Miejska Biblioteka Publiczna


Fot. Miejska Biblioteka Publiczna


Fot. Miejska Biblioteka Publiczna
J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe