17
2020
2019-07-16

„Z Bogiem nad Bugiem”


W niedzielne popołudnie 30 czerwca w Gródku nad Bugiem z inicjatywy Przedszkola Sióstr Salezjanek im. św. Marii Dominiki Mazzarello miało miejsce wspólnotowe spotkanie dla rodziców i dzieci.

Przebiegało ono pod hasłem „Z Bogiem w rodzinną codzienność". Rozpoczęła je Msza św. sprawowana w miejscowym kościele parafialnym przez ks. Grzegorza Bałczyńskiego, proboszcza parafii Gródek jako dziękczynienie za miniony rok szkolny. W homilii ksiądz podkreślił, że to piękna inicjatywa, bo tak często prosimy o coś Boga, a zapominamy podziękować. Oprawę muzyczną liturgii zapewnił zespół złożony z rodziców, przedszkolaków i gości z Łomianek.

Dalszą część pobytu w Gródku wypełniło rozważanie Słowa Bożego o odnalezieniu Jezusa w świątyni, modlitwa uwielbienia i świadectwa dwóch małżeństw ze wspólnoty wychowawczej Przedszkola Sióstr Salezjanek w Łomiankach. Nie zabrakło wspólnego ucztowania podczas pikniku. Dzieci radośnie spędziły czas na różnorodnych zabawach i grach, korzystały też z dmuchanych zjeżdżalni i atrakcji zorganizowanych przez animatorów.

Spotkanie w Gródku było także okazją do pożegnania siostry Doroty Czyżewskiej, która została powołana na stanowisko dyrektora Przedszkola Sióstr Salezjanek w Międzylesiu.

J.O. 
Fot. S. D. Czyżewska

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dzięki ci Panie, że to tylko kilka osób.

popo
2019-07-21 20:02:51
Strona 1/1


Dane kontaktowe