17
2020
2020-06-29

Z Akademii do Jagielonii...


 W dniu 23 czerwca Akademia Piłkarska z Sokołowa Podlaskiego otrzymała oficjalne potwierdzenie, że dwóch ich wychowanków Kacper Retko oraz Krzysztof Giziński otrzymali propozycje transferu do Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok. 
 
Młodzi piłkarze już od prawie 2 lat byli pod obserwacją trenerów Jagiellonii i kilkukrotnie mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności.
Możemy się śmiało pochwalić, gdyż jest to już trzech zawodników z rocznika 2005 Trenerów Łukasza Mroczka i Roberta Parzonki (Tomkiel, Retko, Giziński) którzy będą występować w barwach jednej z najlepszych Akademii w Polsce.
 
Wierzymy, iż to nie koniec transferów, ponieważ w dalszym ciągu pod obserwacją jest 2-3 zawodników z tego rocznika, którzy dostaną kolejne szanse w najbliższym czasie.
 
Jaka jest recepta na taki sukces? Otóż od blisko 2 lat chłopcy bardzo ciężko pracowali po 5-6 zajęć w tyg (trening piłkarski, motoryczny, stabilizacyjny, indywidualny) i dziś zbierają profity.
 
- Z tego miejsca chciałbym serdecznie pogratulować zawodnikom oraz podziękować Trenerom Marcin Osipiak -motoryka, Marcin Kosiorek- stabilizacja i prewencja urazów oraz Pani Katarzyna Kotowska - aerobik za duży wkład w ten wspólny SUKCES – powiedział trener Akademii Piłkarskiej Robert Parzonka.
 
Juliusz Nowicki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe