17
2018
2017-05-15

XVI NADBUŻAŃSKIE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE


 Nadbużańskie Spotkania Folklorystyczne odbywać się będą w naszym mieście po raz szesnasty! Ten międzynarodowy festiwal kultur i tradycji krajów Europy środkowej i wschodniej stał się jedną z największych i najbardziej znanych imprez folklorystycznych w naszym regionie.

Tegoroczna edycja rozpocznie się 18 maja koncertem znakomitego zespołu Vołosi (wejściówki dostępne w Punkcie Informacji SOK). Dzień później, 19 maja będziemy mieli okazję obejrzeć prezentacje konkursowe zaproszonych zespołów, które odbędą się na sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Jak co roku do naszego miasta przyjadą goście z różnych regionów Polski i zza granicy.

Sobota, 20 maja będzie ostatnim dniem NSF. Już od godziny 16.00 serdecznie zapraszamy Państwa na różnorodne warsztaty, a także koncert finałowy, którego gwiazdą będzie – Mesajah, artysta młodego pokolenia, znany przede wszystkim miłośnikom muzyki reggae!

XVI Nabużańskie Spotkania Folklorystyczne, zmienią swoją lokalizację. Wszystkie koncerty, warsztaty i prezentację odbywać się będą na placu przy Sokołowskim Ośrodku Kultury! Mamy nadzieję, że zarówno nowe miejsce jak i przygotowany przez nas program tegorocznej edycji Festiwalu przypadnie do gustu wszystkim mieszkańcom Sokołowa Podlaskiego.

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

wycięto drzewa i krzewy, w tym żywopłot, przegnano ptaki, warto?

b
2017-05-18 20:26:25
Strona 1/1


Dane kontaktowe