17
2020
2017-10-11

XIII edycja Sokołowskiej Ligi Tenisa Stołowego


 16 października 2017 r. rozpoczną się rozgrywki Sokołowskiej Ligi Amatorów Tenisa Stołowego. Będzie to już XIII edycja sokołowskiej ligi która z roku na rok cieszy się dużym zainteresowaniem pasjonatów tenisa stołowego z Sokołowa Podlaskiego i powiatu.

Co roku rozgrywki odbywają się na obiektach sportowych księży Salezjanów w Sokołowie. Jest rozgrywany turniej drużynowy w którym uczestniczą zespoły składające się z minimum trzech zawodników. Sokołowską ligę od początku prowadzi Artur Malinowski prezes Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS i również pełni funkcję sędziego głównego rozgrywek. Tradycją jest, że po zakończeniu rozgrywek drużynowych, które odbywają się systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Jest rozgrywany turniej indywidualny dla uczestników Sokołowskiej Ligi Amatorów Tenisa Stołowego. Oprócz rywalizacji sportowej celem ligi jest również integracja uczestników, którzy wywodzą się z różnych profesji i środowisk. Są to uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci, pracownicy sokołowskich zakładów pracy oraz przedstawiciele wielu innych zawodów.
Tytułu drużynowego broni zespół Parkiety Jabłoński, a indywidualnie Michał Krynicki. Organizatorzy zapraszają chętnych do rywalizacji w rozgrywkach tenisa stołowego informacje szczegółowe dotyczące ligi znajdują się na stronie internetowej salos.org.pl

Juliusz Nowicki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe