17
2020
2018-03-07

„Wzorowa Łazienka”


Szkoła Podstawowa w Zembrowie brała udział w 4. edycji Programu „Wzorowa Łazienka”, organizowanego w celu promocji edukacji w zakresie higieny oraz promocji produktów marki Domestos i skierowanego do szkół podstawowych.

Program ruszył 21 sierpnia 2017 r. i składał się z trzech etapów, kolejno realizowanych przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli koordynatorów Wiesławy Wyszomierskiej i Małgorzaty Kruza. Szkoła została zarejestrowana w programie i rozpoczęły się działania. Akcja została rozpropagowana w środowisku szkolnym. Uczniowie tworzyli szkolną galerię, na którą składały się prace plastyczne prezentujące wygląd wymarzonych szkolnych łazienek. Odbył się apel, zachęcający do aktywnego spędzania wolnego czasu, zdrowego odżywiania i zachowywania czystości. Aby otrzymać nagrodę, należało codziennie od września do grudnia głosować na galerię szkoły zamieszczoną na stronie internetowej.

W programie wzięło udział ponad 800 szkół z całej Polski. Szkoła Podstawowa w Zembrowie zajęła 36 miejsce i otrzymała nagrodę II stopnia, czyli roczny zapas płynu do toalet marki Domestos. Nagroda została dostarczona do szkoły 1 marca.

Jak informują koordynatorki programu z SP w Zembrowie, sukces udało się osiągnąć nie tylko dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, ale też zaangażowania rodziców.

J.O. 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe