11
2020
2011-02-15

Wzięli sprawy w swoje ręce


W poniedziałek na walnym zebraniu klubu Podlasie było spokojnie. Wybrano nowy zarząd i prezesa, którym został Andrzej Łomża.

W 9-osobowym zarządzie znalazł się burmistrz Bogusław Karakula, którego nieobecność na zebraniu 7 lutego wzbudziła wiele kontrowersji, a także starosta Leszek Iwaniuk.
W poniedziałek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim kontynuowano przerwane przed tygodniem walne zebranie Miejskiego Klubu Sportowego Podlasie. Tym razem atmosfera była zupełnie inna. Wystarczyło kilka dni, żeby emocje opadły a ludzie związani z klubem doszli do porozumienia.
Dotychczasowy prezes Sławomir Gołębiewski zaproponował kandydatów na członków zarządu i komisji rewizyjnej. Wśród nich był nieobecny przed tygodniem burmistrz Bogusław Karakula. Do zarządu, większością głosów wybrano także: Sławomira Gołębiewskiego, Andrzeja Łomżę, Grzegorza Kobylińskiego, Krzysztofa Paderewskiego, Leszka Iwaniuka, Kazimierza Banasia, Jana Chalimoniuka i Tadeusza Górskiego. Do komisji rewizyjnej weszli: Piotr Flaga, Krzysztof Parzych i Waldemar Roczeń.
- Tydzień temu nie zgodziłem się na wejście do zarządu, ale po rozmowach m.in. z burmistrzem zmieniłem zdanie – wyjaśniał starosta Leszek Iwaniuk. – Chcemy pomóc temu klubowi dźwignąć się i znaleźć sponsorów.
Nowym prezesem klubu został Andrzej Łomża który od wielu lat związany jest ze sportem w naszym mieście. Ten wybór jak sam twierdzi był jego marzeniem.
- Mam też nadzieję, że spełni się moje inne marzenie i za pół roku uda się awansować do IV ligi – powiedział prezes Łomża. – Klub przetrwał trudne sytuacje, ale musimy mieć świadomość, że bez funduszy daleko nie zajdziemy. Praca zarządu przyniesie efekty, jeśli piłkarze będą dobrze grać. Musimy pamiętać, że gramy do jednej bramki – dodał.
Awans jest realny, gdyż na półmetku rozgrywek nasi piłkarze zajmują trzecie miejsce ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera ligi okręgowej. Życzymy powodzenia zarówno nowym władzom klubu, jak i piłkarzom.
TEKST/FOT. TS

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

No to teraz jest wszystko czego oczekiwali kibice,władza ta miejska i powiatowa,najlepsi menagerowie sportu i pełna kasa. Do dzieła zarządzie!!!Czekamy na metamorfozę. Tylko żal tych, którzy naprawdę poświęcali swój czas i siły dla klubu.No cóż,polityka wkradła się nawet do sportu ,tego lokalnego. Z życzeniami sukcesu-kibic

kibic
2011-02-15 21:23:06
Strona 1/1






Dane kontaktowe