17
2020
2013-11-05

Wypadek za wypadkiem


Zła passa na drogach naszego powiatu trwa. W ciągu ostatnich kilku dni doszło do wielu wypadków. 
Co najgorsze, kilka osób zginęło.

Przed trzema  tygodniami pomiędzy Wojewódkami Górnymi a Bielanami geo storm próbując ominąć rowerzystkę jadącą bez oświetlenia, skończył na dachowaniu w rowie. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Tragicznym w skutkach był z kolei wypadek pod Suchodołem do którego doszło we wtorek, 29 października około 5:30. Jadący oplem astrą 45-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku obrażeń zginął na miejscu. Dodać trzeba, że w tym miejscu wielokrotnie doszło do poważnych wypadków w których zginęło wiele osób; we wrześniu trzy osoby, teraz jedna.
 
Kolejna osoba zginęła również 22 października w miejscowości Bielany. Mężczyzna kierujący volsvagenem passatem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Lekarz, który przybył na miejsce wypadku, stwierdził zgon mężczyzny.
 
Niestety, to nie koniec wypadków. 21 października na trasie Łochów-Kamionna 2 sokołowianki zginęły na miejscu; 3 dni później kolejne dwie osoby pod Kosowem Lackim, a 28 października w pobliżu miejscowości Czerwonka Liwska rowerzystka została potrącona przez samochód ciężarowy. Kobieta również zmarła.
 
Przyczyną tych wypadków była nieuwaga oraz pośpiech. No własnie, pośpiech. Raz wrócimy do domu 5 minut wcześniej, a innym razem finał może być inny - ten najgorszy!!! Pamiętajmy o tym: życie mamy tylko jedno.
 
KW

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe