43
2019
2017-01-30

WYPADEK NA TRASIE DYBÓW- TELAKI


Dzisiaj około godziny 12.35 na trasie Dybów- Telaki doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierując renault laguną jadąc w kierunku Sokołowa Podlaskiego wyprzedzał kierującego skodą felicią koloru granatowego. W chwili gdy kierujący renault znajdował się na lewym pasie, kierujący skodą także zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód ciężarowy. 22 latek chcąc uniknąć zderzenia ze skodą zjechał na lewą stronę drogi, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował na przydrożne pole.

Przybyłe na miejsce zdarzenia Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało 22-letniego kierowcę z urazem głowy do szpitala w Siedlcach. Natomiast pasażerka z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala w Sokołowie Podlaskim. Kierujący skodą oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego renault - był trzeźwy.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogą przyczynić się do ustalenia osób podróżujących skodą felicią koloru granatowego proszone są o kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym KPP w Sokołowie Podlaskim pod nr tel. 25 787 20 11 bądź Posterunkiem Policji w Kosowie Lackim 25 787-90-07 w godzinach 8.00-16.00.


st. sierż. Dominika Rozbicka

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe