17
2020
2017-08-23

WYPADEK NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM


   Trzy osoby trafiły do szpitali w Sokołowie Podlaskim i w Siedlcach po wypadku drogowym w rejonie przejazdu kolejowego. Po zbadaniu stanu trzeźwości kierującego fiatem okazało się, że jest kompletnie pijany. Badanie wykazało prawie trzy promile w wydychanym powietrzu. W trakcie trwania czynności na miejscu zdarzenia, ruch odbywał się wahadłowo.
   Do zdarzenia doszło w niedzielę 14 sierpnia około godziny 16.40 na trasie Kowiesy-Bielany, w rejonie przejazdu kolejowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący fiatem 34-letni mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i zderzył się z kierowcą forda, który zatrzymał się przed przejazdem kolejowym.
   Po zderzeniu trzy osoby trafiły do szpitali w Siedlcach i w Sokołowie Podlaskim. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca fiata jest kompletnie pijany. Badanie wykazało ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. Kierowca forda był trzeźwy. W trakcie trwania czynności na miejscu zdarzenia, ruch odbywał się wahadłowo.
   Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że osoby kierujące po alkoholu to śmiertelne zagrożenie na drogach. W każdym przypadku podejrzenia, że pojazdem może kierować osoba nietrzeźwa należy niezwłocznie informować Policję pod numerem 997. 
st. sierż. Dominika Rozbicka
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe