11
2020
2018-05-24

Wygrana z Płomieniem


Czternasty mecz wygrali piłkarze Podlasia w rozgrywkach siedleckiej klasy okręgowej sezonu 2017-2018. W 25, kolejce pokonali na wyjeździe Płomień Dębe Wielkie 2:1.

Do meczu obie drużyny przystąpiły w osłabionych składach. Pierwszą groźną sytuację miał Płomień, ale strzał Malesy z pola karnego był niecelny. Nie wykorzystali sytuacji strzeleckich Siedlecki i Kobus na początku spotkania, a strzał Klimczuka przeszedł nad poprzeczką. W pierwszej połowie więcej sytuacji stwarzali piłkarze Podlasia, ale byli nieskuteczni. W pierwszych 5 minutach drugiej połowy Płomień próbował atakować, ale później inicjatywę przejęło Podlasie. W 54 min. Paweł Buczyński z lewej strony boiska zagrał do Kobusa, który wykorzystał podanie i zdobył bramkę na 1: 0. Dwie minuty później sokołowianie mogli podwyższyć wynik spotkania po rozegraniu rzutu wolnego. Fabisiak będąc sam na sam z bramkarzem strzelił w boczną siatkę. W 80 min. Domański nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzelając niecelnie. W 84 min. minucie wprowadzony w drugiej połowie meczu Osial zdobył drugą bramkę na 2: 0. W 88 min. spotkania Woś strzelił kontaktową bramkę na 2:1. Dwie minuty później gospodarze wykonywali rzut wolny. Po wrzutce w pole karne Bartkiewicz głową uderzył na bramkę Podlasia, ale Kotowski bez problemu złapał piłkę. W doliczonym czasie gry goście mieli jeszcze jedną sytuację strzelecką, jednak Goś nie wykorzystał jej. W drugiej połowie Podlasie bardziej przeważało, wykorzystało dwie dogodne sytuacje. Pokazało w spotkaniu bardziej dojrzałą piłkę i było lepsi od Płomienia w trudnych momentach gry, co zaważyło na wyniku spotkania.

Płomień Dębe Wielkie – Podlasie Sokołów

Podlaski 1: 2 (0: 0)

Bramki: Bartłomiej Woś 88 min. – Dawid Kobus 54 min., Piotr Osial 84 min.

Skład Podlasia: Kotowski – Goś, Przybyszewski, Horowicz, Piotrowski (75 min. Sawicki) – Kobus, Siedlecki, Fabisiak, Klimczuk, P. Buczyński
(70 min. Osial) – Domański (88 min. Adamczuk)

Żółte kartki: Głuchowski, Bartkiewicz, Tymiński (Płomień) – P. Buczyński (Podlasie)

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe