2
2020
2011-05-10

Wygrali uczniowie z Grochowa


Zespół Oświatowy w Przywózkach zorganizował Gminny Konkurs Matematyczny „Święto Matematyki”.

Celem konkursu było popularyzowanie matematyki wśród uczniów klas IV–VI, rozbudzanie matematycznych zainteresowań uczniów, kształtowanie twórczego i logicznego myślenia, promowanie dorobku i osiągnięć uczniów, integracja środowisk szkolnych oraz współpraca nauczycieli matematyki szkół podstawowych z gminy Sokołów Podlaski.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV–VI z Zespołów Szkół: w Grochowie, w Nowej Wsi, Czerwonce i Przywózkach. W skład jury weszły: Anna Wyszomirska – dyrektor Zespołu Oświatowego w Przywózkach, Izabella Skóra – nauczyciel matematyki w Przywózkach, Jadwiga Bartnik – nauczyciel matematyki w Grochowie, Joanna Benedykciuk –nauczyciel matematyki w Nowej Wsi oraz Jolanta Iwańska – nauczyciel matematyki w Czerwonce
Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy matematycznej.  Laureatami konkursu zostali uczniowie Zespołu Oświatowego w Grochowie, II miejsce – Zespół Oświatowy w Nowej Wsi, III miejsce – Zespół Oświatowy w Czerwonce.
Organizator konkursu, mgr Izabella Skóra, składa podziękowania: dyrektorowi ZO w Przywózkach za pomoc w przygotowaniu konkursu, obsłudze za przygotowanie poczęstunku dla uczestników, nauczycielom matematyki zaś za współpracę a wszystkim uczestnikom konkursu - za wzięcie w nim udziału.
TEKST/FOT. IZABELLA SKÓRA

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Brawo !!! Popierajmy takie konkursy . Popularyzacja królowej nauk to strzał w dziesiątkę. W czasach gdy zamyka się szkoły (albo próbuje np: w Przywózkach , Kożuchowie, Niecieczy ) każda tak inicjatywa zasługuje na uznanie. Dziwię się że, tym nauczycielom się jeszcze chce .

wojskowy
2011-05-13 05:34:04
Strona 1/1


Dane kontaktowe